Sprejem svetovnih podprvakinj

V Športnem parku Logu smo pripravili poseben sprejem za naše reprezentantke Špelo, Nežo, Živo, Zojo in Marušo, članice ženske cheerleading reprezentance, ki so Slovenijo zastopale na svetovnem prvenstvu v Orlandu na Floridi in osvojile izjemno 2. mesto.


Dekleta so s svojim trudom, predanostjo in vrhunskimi nastopi ponovno dokazala, da slovenski cheerleading spada v sam svetovni vrh. Njihov uspeh je rezultat številnih ur treningov, medsebojnega zaupanja in izjemne ekipne povezanosti.


Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo selektorju reprezentance Matevžu Remškarju ter njegovima pomočnicama Loti Obal in Vanji Potočnik Leben za ves trud, strokovno delo in podporo reprezentanci skozi celotno sezono. Vsi trije so tudi vodje naših tekmovalnih ekip.


Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri organizaciji dogodka, navijačem, staršem, prijateljem in vsem podpornikom, ki ste naše reprezentantke spremljali in spodbujali na njihovi poti do tega izjemnega uspeha.


Dogodek smo zaključili v prijetnem vzdušju ob torti, druženju in številnih lepih spominih na nepozaben uspeh slovenske reprezentance.


Več fotografij in informacij s svetovnega prvenstva si lahko ogledate na naši Facebook strani.